1

Nagrywaj

Nagrywaj swoje trasy za pomocą dedykowanej aplikacji Navime Gps Tracker.

2

Analizuj

Prowadź dokładne analizy za
pomocą rozbudowanych statystyk, zestawień oraz wykresów

3

Dziel się

Pochwal się znajomym swoimi nowymi aktywnościami lub załącz mapki tras na swojej stronie

Aktywności

bieganie, rower i inne aktywności

Prowadź dzienniczki biegowe oraz rowerowe. Nagrywaj swoje aktywności za pomocą dedykowanej, w pełni darmowej, aplikacji Navime GPS Tracker, która zmienia Twój telefon w zaawansowany komputer podróży. Wgrywaj swoje aktywności z Garmina i popularnych plików z trasami gps, a to wszystko wzbogacaj o automatycznie zlokalizowane zdjęcia i komentarze.

Statystyki i analizy

statystyki i analizy tras biegowych i rowerowych

Zaawansowana prezentacja tras gps wzbogacona o dane pogodowe i pomiary wysokości z mapy, interaktywne wykresy oraz rozbudowane statystyki - to wszystko pozwala przeprowadzić dokładną analizę przebytego treningu biegowego, rowerowego lub innej aktywności. Śledź zmiany swojej masy ciała, spalone kalorie oraz analizuj zbiorcze statystyki oraz raporty.

rankingi tras biegowych i rowerowych

Treningi i rywalizacje

Trenujesz bieganie lub jeździsz rowerem, stawiasz sobie cele, ale nie masz mobilizacji żeby je zrealizować? Teraz możesz zdefiniować dowolne cele i później śledzić postępy w ich realizacji. Poczuj nutkę rywalizacji, sprawdź się w rankingach i bądź najlepszy w swojej dyscyplinie!

Aplikacja na telefon

Pobierz za darmo dedykowaną aplikację na telefony komórkowe z systemem Android - Navime GPS Tracker. Dzięki niej możesz szybko i łatwo nagrywać trasy rowerowe, bieganie oraz inne rodzaje aktywności, przeglądać statystyki oraz eksportować trasy gps bezpośrednio do Navime.pl.